De marktplaats voor bedrijven

U zoekt een specifiek aanbod, een leverancier of groothandel?
Op ons bAUCTION platform vindt u alles wat u als professionele aankoper zoekt om makkelijk, veilig en vlot zaken te doen!

bAUCTION suggestie:
Elektronica
par 56led polish of black

led par met 151 leds, rgb, 4 kanalen dmx stuurbaar 4 dmx kanalen, master/slave, werkt op muziek via ingebouwde micro

Meer informatie
Deadline: 14-06-2017
bAUCTION suggestie:
Beauty & Fashion
Sorbo Dames,heren en kindersokken

12000 bundels, Sorbo sokken bundels van 3 paar zeer interessante prijs

Meer informatie
Deadline: 13-10-2016
bAUCTION suggestie:
Huis & Tuin
400 ml PET potjes helder

400 ml PET potten transparant. Nekdiameter 70 mm , incl. schroefdeksels wit. Ook leverbaar met een rode strooideksel voor bijv. kruiden en specerijen. Verpakkingseenheid 100 stuks. Bezoek ook eens onze website voor andere verpakkingen.

Meer informatie
Deadline: 05-07-2018
bAUCTION suggestie:
Kinderen
interactive presentatie/shool-borden

Het zijn interactive presentatie of aducatie boards in diff maten 78 / 88/ 108 inch white board en interactive lcd screens en ook rearprojection systemen. op gewenste maat kan.

Meer informatie
Deadline: 12-11-2017
bAUCTION suggestie:
Auto & Moto
FC barcelona helmen

Schitterende helmen van FC barcelona van het merk Hebo.

Meer informatie
Deadline: 28-12-2018
bAUCTION suggestie:
Sport & Ontspanning
Zaalhockeyballen

Zaalhockeyballen BARIMA kleur: geel per doos á 48 stuks

Meer informatie
Deadline: 23-05-2018
bAUCTION suggestie:
Adult
Erotische Toys

Wegens sluiting van een webshop bieden wij een aantal gevarieerde partijen erotische artikelen aan. Een specificatie van de partijen is per e-mail op te vragen. De artikelen worden niet los verkocht. Wel is het mogelijk een enkele partij te kopen. De partijen zijn: - SM & Bondage (148 artikele...

Meer informatie
Deadline: 22-02-2020
bAUCTION suggestie:
Kantoor & Diensten
Schrijfblokken

Schrijfblokken DIN A5 25-zijdig 90g offset wit 4/0 kleurig (Druk op een zijde) Rugkarton grijs Kop verlijmd (lijm) Eindformaat: 14,8 cm x 21 cm

Meer informatie
Deadline: 13-04-2017
bAUCTION suggestie:
Loten
Micpallets +/- 2000 artikelen

MIX PALLETS met meer dan 2000 artikelen per pallet, steeds 40 pallets beschikbaar. Varierend per pallet, kom kijken en overtuig uzelf van deze ongelooflijke lage prijzen. Pallets kinderartiekelen, 2000 stuks. Voor een afspraak mail ons Pallets, Kleding, Giftsets, Decoartikelen,...

Meer informatie
Deadline: 06-09-2016
bAUCTION suggestie:
Overige
Te huur moderne representatie showroom in Ven

Te huur: prachtige moderne representatie showroom in Venray (incl. deel van opslag) voor uw producten.     Uw producten op de juiste manier tentoonstellen zonder dat u of uw personeel constant (ook in de avonduren of in de weekenden) in de showroom aanwezig moet zijn? Het kan allemaal b...

Meer informatie
Deadline: 21-05-2015

Faciliteren op een veilige manier, daar gaan we voor!

- Xavier Dekeyster oprichter bAUCTION